Rekomendacje

Rekomendacje dla Get Media Studio

 

	UNIZETO TECHNOLOGIESJAN ZABOROWSKI, 

Szef Działu Marketingu

 

Niniejszym potwierdzam współpracę z Get Media Studio Łukasz Zając.
Jest to firma dostarczająca dobre usługi komunikacji wizualnej – filmy i animacje dla biznesu. Tworzone materiały są nowoczesne, zaskakujące oraz dobrze dopracowane w postprodukcji. Firma zachowuje przy tym należytą elastyczność i dopasowanie do potrzeb klienta.
W 2013 firma przygotowała dla UNIZETO TECHNOLOGIES m.in. animację na targi CEBIT, która była prezentowana na głównym stoisku Polskiej misji na ww. targach wzbudzając spore zainteresowanie ofertą naszej firmy przez zagranicznych gości.

Get Media Studio jest dla nas rzetelnym partnerem do współpracy.

Jan Zaborowski, 3 czerwca 2013 r.

Z czystym sumieniem polecam współpracę z p. Łukaszem. 

Marcin Rupala
Marketing Manager w firmie Villeroy-Boch Polska,

maj 2015

 

 

 

logo-fer-duze.jpgs

PAULINA RYLSKA, ekspert PR Fundacji

Chcemy wyrazić swoje zadowolenie z wysokiej jakości usług świadczonych przez Pana Łukasza Zająca z zespołem firmy Get Media Studio. Nasza współpraca rozpoczęła się od zlecenia wykonania kilkuminutowego filmu promocyjnego dla prowadzonych przez nas placówek oświatowych. Wieloetapowa praca została ukończona w terminie z rezultatem, który do dziś funkcjonuje jako nasze podstawowe narzędzie promocyjne w internecie, pełniąc funkcję profesjonalnej i miłej w odbiorze wizytówki.

Ze strony Get Media Studio mogliśmy liczyć nie tylko na wykonanie zleconego filmu, ale również na fachowe doradztwo, które z pewnością wpłynęło na ostateczny, bardzo pozytywny, odbiór nakręconego materiału.

Jesteśmy przekonani, że w przyszłości nie raz skorzystamy z usług firmy Pana Łukasza Zająca. Możemy również świadomie polecić Państwu tego wykonawcę jako rzetelnego i wartego współpracy kontrahenta.

Paulina Rylska, 9 września 2014 r.

 

REKOMENDACJE SZKOLEŃ:

Tertio Millennio logoFundacja Instytut Tertio Millennio składa serdeczne podziękowania Łukaszowi Zającowi za przeprowadzenie warsztatów „ PR ze szczególnym uwzględnieniem narzędzi internetowych” dla największego projektu organizowanego przez fundację – Konkurs Papieski.

W warsztatach wzięło udział 40 osób z całej Polski, którzy koordynowali VII edycję Konkursu Papieskiego. Na warsztatach poruszone zostały podstawy z zakresu PR i promocji, a także szczegółowe omówienie wykorzystywania narzędzi internetowych w promocji projektów edukacyjnych, co było szczególnie cenne dla fundacji, ponieważ Konkurs Papieski organizowany jest on-line.

Prowadzący warsztaty w ciekawy i merytoryczny sposób przekazał swoją wiedzę, która okazała się bardzo przydatna w trakcie naszych prac nad projektem.

Marta Maciszewska, Dyrektor biura fundacji „Instytut Tertio Millennio

 

 

RCIiTT logoPan Łukasz Zając na zlecenie Regionalnego Centrum Transferu i Technologii prowadził dwie edycje warsztatów nt. Networkingu pt. “Networking sztuka budowania relacji”.

Prowadzący warsztaty w ciekawy i merytoryczny sposób przekazał swoją wiedzę, która okazała się bardzo interesująca dla uczestników. Poruszał głównie tematykę odkrycia własnych kontaktów, psychologii budowania relacji, zarządzania kontaktami oraz aktywnego poszukiwania kontrahentów. Zajęcia miały formę warsztatu z prezentacją i dyskusją.

Joanna Niemcewicz,  10 listopada  2011 r.