Misja

LOGO GET MEDIA STUDIOWiemy jak to ująć!

Życie to splot obrazów, dźwięków, sekwencji. W każdej sekundzie świat tworzy historię. Przetacza się obok nas huragan wydarzeń… Jeżeli więc chcesz istnieć na rynku, potrzebujesz dać się zauważyć.

Dobry film potrafi ogarnąć chaos, który powstaje w natłoku informacji. Porządkujemy je, aby przedstawić Twoją historię jako spójną, prawdziwą, przekonującą. Ty znasz siebie najlepiej. My znamy się na tworzeniu profesjonalnych filmów.

Każda osoba, firma, instytucja jest niepowtarzalna. Zdajemy sobie z tego sprawę. Przygotowanie filmu poprzedzamy odpowiednim rozeznaniem i dokumentacją. Potem powstają kadry, ujęcia i sceny, złożone w spójną opowieść o Tobie, która pozwala Ci dać się dostrzec na rynku.

trening medialny

Get Media Studio tworzy filmy dla ludzi ceniących jakość, smak i dobre relacje. Współpraca z nami jest jak możliwość zakupów w dobrych delikatesach: cenimy Twój czas i potrzeby, mamy wybrane i dobrane produkty, o właściwym smaku i znaczeniu. Wierzymy, że dobre produkty czynią świat piękniejszym i bardziej przyjaznym.

Zawsze skrojone na miarę.

Mamy niepowtarzalne produkty. To nasz styl: operatorów, grafików, scenarzystów i producenta. Zawsze skrojone na miarę. Współtworzysz z nami opowieść o sobie. My dostarczamy wiedzę i narzędzia, a Ty historię, która jest dla nas wyzwaniem.

Nie jesteśmy hurtownią lub supermarketem. Nie bierzemy zleceń ponad swoje siły. Chcemy, byś do nas powrócił, bo cenimy sobie Klienta.

delikatesy

Wiesz, z jakiego powodu dotarłeś do końca? Bo zatrudniamy najlepszych piszących.

Get Media Studio to więcej niż firma. To pewna misja założycielska, oparta o spotkanie w gronie przyjaciół: młodych i dojrzałych ekspertów – dziennikarzy, operatorów, dźwiękowców, researcherów, scenopisarzy, informatyków, grafików, socjologów i teologów. Bogactwo charakterów i doświadczeń wsparte zaufaniem pozwala nam na tworzenie naprawdę ambitnych filmów.
Jeśli więc szukasz filmu, który służy reklamie, sprzedaży, informowaniu czy prezentacji – zapraszamy.

News

Agencja Zając i Get Media Studio

W Get Media Studio zadbamy o dobre zapakowanie towaru. Prowadzimy również agencje public relations.

Wychodzimy z założenia, że dobry materiał filmowy powinien być oglądany!

Pomożemy Ci, aby stworzony przez nas film był obecny w mediach, kanałach (YouTube, Vimeo, etc.), serwisach społecznościowych, blogach i wszędzie tam, gdzie trzeba, aby inni usłyszeli o Tobie.

Wychodzimy z założenia, że dobry materiał filmowy powinien być oglądany!  Twoja inwestycja w film powinna mieć szanse na zdobycie popularności.

Proponujemy klasyczne i innowacyjne rozwiązania public relations. Czytaj więcej…