Klienci

 Z czystym sumieniem polecam współpracę z p. Łukaszem. 

Marcin Rupala, Marketing Manager w firmie Villeroy-Boch Polska, maj 2015

To firma dostarczająca dobre usługi komunikacji wizualnej – filmy i animacje dla biznesu. Tworzone materiały są nowoczesne, zaskakujące oraz dobrze dopracowane w postprodukcji. Firma zachowuje przy tym należytą elastyczność i dopasowanie do potrzeb klienta.

Jan Zaborowski, Szef Działu Marketingu UNIZETO TECHNOLOGIES, czerwiec 2013

Chcemy wyrazić swoje zadowolenie z wysokiej jakości usług świadczonych przez Pana Łukasza Zająca z zespołem firmy Get Media Studio… Ze strony Get Media Studio mogliśmy liczyć nie tylko na wykonanie zleconego filmu, ale również na fachowe doradztwo, które z pewnością wpłynęło na ostateczny, bardzo pozytywny, odbiór nakręconego materiału.

Paulina Rylska, Fundacja Edukacji Rodzinnej, wrzesień 2014

Wielokrotnie miałem przyjemność współpracy z firmą przy różnych komunikacyjnych projektach. Za każdym razem doświadczałem pełnego zaangażowania i zawodowej empatii z ich strony włożone w każde wyzwanie, które przed nami stało. Łukasz Zając ze swoją ekipą naprawdę zna się na PRowej robocie, jak mało kto w Polsce. Reprezentują zawodową kindersztubę na, rzadko spotykanym, wysokim poziomie. Warto ich polecić, to za mało powiedziane. Warto z nimi pracować – czy to jako partner, czy to jako klient.

Marcin Niewęgłowski, listopad 2018

Pełen profesjonalizm. Szerokie podejście do tematu. Głębokie zbadanie zagadnień i analiza zagrożeń eliminują błędy już na starcie. Dobry kontakt. Elastyczność. Polecam usługi ten firmy.

Twórcy PIRI PIRI Szczecin, listopad 2018

Łukasz to dobry PR-owiec. Realizowaliśmy projekt wideo dla branży spożywczej. Szybko reaguje na zmiany. Świetnie odnajduje się w media relations oraz digitalu, z influencerami. Jest praktykiem, i bywa także teoretykiem – napisał książkę o PR(2018). Polecam współpracę z Łukaszem. 

Jacek Gadzinowski, przedsiębiorca i twórca kanału JACK GADOVSKY, grudzień 2018

Łukasz is very skillfull and responsible person, he has decent understanding of what proper business communication and PR should be. I give him my 5!

Dr Krzysztof Gurba, grudzień 2018