Cennik

Szanowany kliencie!
Dziękujemy za wizytę.

Każdy projekt to indywidualny proces twórczy i biznesowy. Nasz sekret udanych filmów i animacji to m.in. setki przepracowanych godzin, doświadczenia z planów filmowych, kreatywne rozwiązania wybitnych specjalistów oraz świadczone doradztwo i opieka nad klientem.

Czy wiesz, że produkcja audiowizualna – animacji 2D (dwuwymiarowe), wideo i spotów reklamowych to skomplikowany proces produkcyjny? (tu więcej) Dlatego proponujemy klientom średnie stawki za nasze usługi.

Kryterium taniej ceny nie powinno tu być priorytetem i cieszymy się z klientów, którzy nie kierują się tylko „cenozą” tj. wyłącznie niską ceną usługi. W zamian za to, każdy nasz partner otrzymuje u nas pewność co do jakości produkcji i sympatycznej obsługi klienta.

Marzec 2019 r., Łukasz Zając – twórca Get Media Studio

Przykładowy cennik usług

Po omówieniu zadania i zbudowaniu scenariusza otrzymujemy cenę na fakturze. Ważne jest spotkanie PPM (pre production meeting) – spotkanie w trakcie którego omawiamy szczegóły scenariusza i najlepsze sposoby realizacji.

Podane ceny są orientacyjne, dotyczą realizacji 1 minutowej

USŁUGA UwagiCena 
Film promocyjnyCzy jest scenariusz? Gdzie będą zdjęcia? Gdzie będzie publikowany: TV, You Tube, komunikacja miejska etc.od 7000
Animacja 2dCzy jest określone stylistyka? Czy jest scenariusz? Ile elementów oraz postaci składa się na animację. Muzyka i lektor: dodatkowo.5000-6000
Billboard sponsorski15 sekund  + jak wyżej.2000
Relacja, event, reportaż od 1400
 Sesja fotograficznaKomplet 25 zdjęć 1500
Doradztwo w zakresie wideoGodzinna konsultacjaod 270

Kto odpowiada za przygotowanie filmu?

Łukasz M. Zając
Producent kreatywny, właściciel.

Z wykształcenia socjolog. Od 10 lat pracuje w obszarze komunikacji społecznej i PR, od 5 lat jako producent filmowy. Odpowiada za zarządzanie zespołem, produkcje filmowe, animacje 2D oraz wideo-marketing. Posiada doświadczenie w pracy reporterskiej i redakcyjnej. Wykłada Public Relations. Czytaj więcej:

 

Zespół

 

 Przykładowa wycena:

Animacja 2D (dwuwymiarowa). Cele: informowanie i sprzedaż | Klient: branża kuchenna/AGD

Gotowa, 60 sekundowa, animacja biznesowa jest wyświetlana na stronie internetowej i Facebook-u klienta oraz na ekranach led w sieci sklepów. Ma na celu zaprezentowanie nowego produktu i przekazanie skondensowanej wiedzy o korzyściach wynikających z marki.

Realizacja wymagała od nas: opracowania scenariusza, przygotowania próbnych grafik, konsultacji, doboru muzyki i lektora. Każde wygenerowanie pliku (render) to wymagający proces w produkcji (czas i rezerwowanie mocy komputerów). Wykonaliśmy 2 wersje według scenariusza oraz dokonaliśmy 3 poprawek wchodzących w zakres scenariusza. Praca trwała 21 dni. Koszt animacji w wersji gotowego pliku mp4. to 5000 zł (bez VAT) + muzyka i lektor (1000 zł).

Animacja zdobyła ponad 2 tys. odsłon (on-line) oraz była wykorzystana w sklepach i na targach.

 

Ceny podane w netto, należy doliczyć podatek VAT 23%.