Animacje 2D

giwazda

Wykonujemy animacje 2D z zastosowaniem różnych technik, co umożliwia realizację produkcji zgodnie z wymaganiami Klientów. Proponowane przez nas rozwiązania pozwalają na szereg zastosowań w materiałach reklamowych i public relations. Coraz to więcej uwagi jest skierowane na materiały wideo i filmy np. w You Tube.

Udane kampanie reklamowe wykorzystują filmy typu teaser, spot promocyjny czy wideo animacje. Posiadają liczne atuty, wśród których najważniejsze to: krótki czas, dynamiczna forma, angażujący przekaz, prosta historia. W naszej agencji zwracamy uwagę na szczegóły. Istotna jest dla nas kompozycja barw, dopracowanie tła i postaci, uruchomienie emocji. Posiadamy doświadczenie w produkcji tego rodzaju form promocyjnych. Przed przystąpieniem do realizacji przeprowadzamy z Klientami szczegółowe rozmowy.

Polecamy nasze usługi:

  • animacje filmowe
  • animacje 2D
  • billboardy sponsorskie
  • czołówki
  • oprawę graficzną dla programów
  • intro, outro, belkiPRZYKŁADOWA WYCENA:

Animacja 2d lub video explainer. Cele: informowanie i sprzedaż

Klient: branża kuchenna

Celem było stworzenie 60 s. animacji 2d. Gotowa animacja biznesowa jest wyświetlana na stronie internetowej klienta oraz w ekranach led. Ma na celu zaprezentowanie nowego produktu i przekazanie skondensowanej wiedzy o korzyściach wynikających z marki.

Realizacja wymaga: opracowania scenariusza, przygotowania próbnych grafik, konsultacji, doboru muzyki i lektora. Każde wygenerowanie pliku (render) to wymagający proces w produkcji (czas i rezerwowanie mocy komputerów). Wykonaliśmy 2 wersje według scenariusza oraz dokonaliśmy 3 poprawek wchodzących w zakres scenariusza. Praca trwała 21 dni. Koszt animacji w wersji gotowego pliku mp4. to 5000 zł (bez VAT) + muzyka i lektor (1000 zł).

Animacja zdobyła ponad 2 tys. odsłon (on-line) oraz była wykorzystana w sklepach i na targach.