10 powodów dlaczego warto wydać pieniądze na własny film.

FILM. Dlaczego warto zainwestować w profesjonalny film dla firmy czy organizacji?

get media studio filmy

1. Ludzie lubią dobre i krótkie historie. Opowiedz to w filmie.

2. Pokaż nietypowo Twój produkt, usługę, markę. Użyj do tego dobrego scenariusza, aktorów, muzyki, światła oraz lektora.

3. Pokazujesz kim jesteś, dlaczego tak ważna jest dla Ciebie dana sprawa.

historie

4. Skorzystaj z popularności materiałów video w You Tube. Kanał, własne filmy, subskrypcje to dziś podstawowy znak obecności w Internecie.

5. Traktuj ludzi poważnie, dobierz odpowiednią formę, zaufaj specjalistom (reżyserowi, producentowi, zespołowi kreatywnemu), aby Twój film/video był częścią procesu sprzedaży (produkt, idee, usługa).

get media studio szczecin

6. Przekaż wybranym odbiorcom krótką i klarowną treść. Najtrudniej jest mówić krótko. Mimo to poświęć czas, uwagę i pieniądze aby skomplikowane sprawy upraszczać i przedstawiać w krótkich formach. Dlaczego? Bo coraz trudniej o skupienie i uwagę (także występowanie efektu ślepoty reklamowej i nadmiaru komunikatów).

7. Widzowie (klienci) lubią oglądać znane i bliskie sprawy. Nagrywaj w Twoim mieście, regionie, osiedlu. Bądź autentyczny.

8. Dobry scenariusz poprowadzi cały film. Poświęć uwagę i słuchaj filmowców, wiedzą jak dobrze opowiadać historie obrazem i dźwiękiem.

9. Bo film żyje dłużej niż baner reklamowy, artykuł czy SEO (pozycjonowanie).

10. Bo Get Media Studio chętnie pomoże Ci stworzyć właściwy film (video) dla Twoich potrzeb.

Nasze produkty to także:

viral movies, tutorials, branded infotainment, video blog, digital workshops