Public Relations

 

 Od 2016 roku prowadzimy już Agencję Zając PR.

W Get Media Studio a dziś Agencji Zając PR dalej tworzymy kampanie public relations i wideo marketing dla Ciebie. Nasza praca z Tobą to unikalne działania pozycjonowania produktu, marki czy osoby w świecie Twoich klientów. Wiemy jak to ująć!

Czy chcesz być obecny w mediach, kanałach (YouTube, Vimeo, Vine), serwisach społecznościowych, blogach i wszędzie tam, gdzie trzeba, aby inni usłyszeli o Tobie?

„Zaufaj nam. Pracowaliśmy w mediach i dzięki przez lata pielęgnowanym kontaktom wiemy, jak pomóc naszym partnerom w dystrybucji filmów w przestrzeni medialnej”.

Wychodzimy z założenia, że dobry materiał filmowy powinien być oglądany! W odróżnieniu od innych, nie zostawiamy Cię z filmem w szczerym polu. Czujemy się odpowiedzialni za produkt. Skorzystaj z naszych usług public relations.

Video marketing

Poznaj reguły świata mediów i zarządzania relacjami

OFERUJEMY:

| Codzienna komunikacja z otoczeniem |

– audyt komunikacyjny i tworzenie strategii public relations

(sytuacja wyjściowa + cele + strategia + działanie + wyniki)

– public relations korporacyjne i kryzysowe

– relacje z mediami (media relations: TV, prasa, radio, portale) cykliczne i w czasie wydarzeń specjalnych (eventy)

– wykorzystanie narzędzi journalism data (ikonografiki, oprawa graficzna)

– tworzenie tematów dla mediów, które powodują duży potencjał cytowalności i udostępnień

– efektywne uczestnictwo i sprzedaż w social media: jak używać w firmie narzędzi typu Facebook, Linkedin, Twitter, SlideShare

– projektowanie serwisów i blogów według oczekiwań ekspertów, ale również do preferencji klientów

– zarządzanie obrazem i cyfrowym wizerunkiem (Instagram, Flickr, memy)

– pozycjonowanie treści w Internecie (SERM, content marketing, czyli tworzenie użytecznej i unikalnej treści)

– inspirowanie i tworzenie podcastów, promocja audio contentu

– pozycjonowanie ekspertów w mediach (generator prestiżu)

– organizowanie i promocja wydarzeń specjalnych (konferencje, spotkania networkingowe, seminaria, niestandardowe promocje miejskie, wydarzenia filmowe).

Dla nas public relations opiera się na zaufaniu, strategii i dobrych relacjach.

Wymaga czasu i fair play.

Get Media Studio_praca

Świat podlega ciągłym zmianom. Dostosuj swoją strategię komunikacji!

 

Historia Get Media Studio

Łukasz Zając: Początek mojej działalności to praca producenta filmowego w firmie Get Media Studio. Zaryzykowałem i założyłem biznes w 2013 roku. Zebraliśmy grupę ludzi, która dobrze odnajduje się za kamerą, świetnie montuje, czuje postprodukcje, zna potrzeby biznesu i trafnie rozpoznała rozwój wideo w Internecie. Te czynniki spowodowały, że krok po kroku zdobywaliśmy kolejne zlecenia. Pierwszym założeniem było to, że robimy kilka produkcji, ale na wysokim poziomie. Raczej delikatesy, niż hurtownia. Drugą intuicją, potem zaś trafnym założeniem, był fakt, że wraz z produkcją i sprzedażą filmu dla biznesu czy instytucji, należy pomóc w jego promocji. Film musi być elementem planu komunikacji. Czyli nie produkujemy tylko filmu, ale dbamy także o jego promocję i public relations. Dziś powtarzam, że budżet powinno się podzielić według proporcji – 70/80% na wyprodukowanie filmu a 20/30% na jego promocję.

Czytaj więcej…