Cennik

Szanowany Kliencie!
Dziękujemy za wizytę w naszej firmie. Na wstępnie serdecznie informujemy, że produkcja audiowizualna – animacje 2D czy wideo i spot reklamowy to skomplikowany proces produkcyjny (tu więcej). Nasza praca to setki godzin doświadczenia, twórcze rozwiązania, opłaty licencyjne oraz doradztwo. Dlatego oferujemy średnie stawki za nasze usługi. Kryterium taniej ceny nie powinno tu być priorytetem. Dlatego cieszymy się z klientów, którzy nie kierują się tylko „cenozą” tj. tylko tańszą ceną usługi. W zamian za to, każdy klient otrzymuje u nas pewność co jakości produkcji i sympatycznej obsługi klienta.
Lipiec 2017, Łukasz Zając – twórca Get Media Studio, tel. 508 224 763

Przykładowy cennik usług

Po omówieniu zadania i zbudowaniu scenariusza otrzymujemy cenę na fakturze. Ważne jest spotkanie PPM (pre production meeting) – spotkanie w trakcie którego omawiamy szczegóły scenariusza i najlepsze sposoby realizacji.

Podane ceny są orientacyjne, dotyczą realizacji 1 minutowej

USŁUGA  Uwagi Cena 
Film promocyjny Czy jest scenariusz? Gdzie będą zdjęcia? Gdzie będzie publikowany: TV, You Tube, komunikacja miejska etc. od 4000
Animacja 2d Czy jest określone stylistyka? Czy jest scenariusz? Ile elementów oraz postaci składa się na animację. Muzyka i lektor: dodatkowo. 5000
Billboard sponsorski 15 sekund  + jak wyżej. 2000
Relacja, event, reportaż   1900
 Sesja fotograficzna Komplet 50 zdjęć  990

Kto odpowiada za przygotowanie filmu?

Łukasz M. Zając
Producent kreatywny, właściciel.

Z wykształcenia socjolog. Od 10 lat pracuje w komunikacji. Jako producent filmowy od 2011 roku. Odpowiada za zarządzanie zespołem, produkcje filmowe, audyt i strategie public relations oraz wideo-marketing. Posiada doświadczenie w pracy reporterskiej i redakcyjnej, blisko zaprzyjaźniony z filozofią, biznesem i kulturą. Wykłada Public Relations. Lekko wybuchowy, jednak ma duże serce. Lubi marchewkę, pistacje i kawę. Posiada doświadczenie w branży: FILM,  IT, FMCG, NGO, EDU, SOCIAL SCIENCE. Czytaj więcej:

Kontakt: tel. 508 224 763

Kontakt

Zespół

Przykładowa wycena:

Animacja 2D. Cele: informowanie i sprzedaż | Klient: branża kuchenna/AGD

Celem było stworzenie 60 s. animacji 2d. Gotowa animacja biznesowa jest wyświetlana na stronie internetowej klienta oraz w ekranach led. Ma na celu zaprezentowanie nowego produktu i przekazanie skondensowanej wiedzy o korzyściach wynikających z marki. Realizacja wymaga: opracowania scenariusza, przygotowania próbnych grafik, konsultacji, doboru muzyki i lektora. Każde wygenerowanie pliku (render) to wymagający proces w produkcji (czas i rezerwowanie mocy komputerów). Wykonaliśmy 2 wersje według scenariusza oraz dokonaliśmy 3 poprawek wchodzących w zakres scenariusza. Praca trwała 21 dni. Koszt animacji w wersji gotowego pliku mp4. to 5000 zł (bez VAT) + muzyka i lektor (1000 zł).

Animacja zdobyła ponad 2 tys. odsłon (on-line) oraz była wykorzystana w sklepach i na targach.

 

Ceny podane w netto, należy doliczyć podatek VAT 23%.

Kontakt: tel. 508 224 763